Про нас

ПРО "МАКСИМУС"

Будівельна група “МАКСИМУС” – це компанія повного циклу в управлінні будівництвом, спеціалісти якої чітко усвідомлюють, що прибутковість можна отримати лише за умови принесення задоволення нашим клієнтам і професійного ставлення до наших партнерів.

Будівельна група “МАКСИМУС” бере свій початок з 2001 року. Саме тоді була заснована перша будівельна компанія ГРУПИ. За довгі роки свого існування на будівельному ринку України компанія переросла у великий будівельно-монтажний холдинг, який об’єднує цілий ряд будівельних компаній, що закривають проєктні та ремонтно-будівельні потужності.

“МАКСИМУС” є активним учасником будівельного ринку і міцно утримує позиції надійного й стабільного партнера. Це відображається на якості зданих об’єктів: усіх їх об’єднує професійність та своєчасність виконаних робіт і відповідальний підхід до будівництва.


Будівельна група “МАКСИМУС” динамічно розвивається, освоюючи передові методи будівельної індустрії, застосовує високотехнологічні матеріали, сучасне обладнання й фахово спеціалізується в наступних напрямках:


 • Промислове будівництво.
 • Комерційне будівництво.
 • Будівництво житла.
 • Проєктування.
 • Котеджне будівництво.
 • Загальнобудівельні роботи.
 • Оздоблювальні роботи.
 • Реставраційні роботи.
 • Реформат торгівельних мереж.
 • Інженерні мережі.
 • Облаштування реклами.
 • Дороги та благоустрій.
 

Будівельна група “МАКСИМУС” має у своєму розпорядженні власну виробничу базу зі складськими площами, обладнання, техніку і ремонтно-сервісну зону, яка забезпечує постійну працездатність механізмів при виконанні будівельно-монтажних робіт.

НАША МІСІЯ

Створюючи цільну гармонію суспільства, зробити комфортним життя людини та успішним бізнес.


НАШІ ЦІЛІ

Стати лідером українського будівельного ринку та встановити нові стандарти бізнесу.


ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ


ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Це кредо “МАКСИМУС”, фундамент усіх починань та основа успішності реалізованих проєктів. Професіоналізм для нас – це й особливий світогляд, і якість відносин, система устремлінь і ціннісних орієнтацій – до себе, своєї діяльності та, як наслідок, до кожного замовлення, об’єктів і клієнтів.


КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

Висока якість життя і комфорт наших клієнтів є головним знаменням нашої діяльності. В основі всього, що ми робимо, лежить прагнення максимально задовольнити їхні потреби.


ЧЕСНІСТЬ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Кожен з нас прагне бути чесним по відношенню до клієнта й один до одного. Будівельна група “МАКСИМУС”  завжди доводить до кінця розпочату справу й не ставить свій фінансовий інтерес вище за інтереси клієнтів.


ЛІДЕРСТВО ТА ІННОВАЦІЙНІСТЬ

Будівельна група “МАКСИМУС”  націлена на майбутнє, у нас є внутрішнє прагнення до прогресу, бажання піти далі, зробити краще, створити щось нове. Ми робимо все, щоби залишатися надійними, і хочемо стати лідерами за якістю наших послуг, а не за кількістю реалізованих об’єктів.


ЗАЛУЧЕНІСТЬ ТА ІНІЦІАТИВА

Будівельна група “МАКСИМУС”  об’єднує людей, які прагнуть спільного досягнення загальних цілей, і кожен співробітник розділяє їх і сприймає як свої особисті. Ми створюємо всі умови для реалізації потенціалу наших співробітників, щоби вони досягали максимальних особистих результатів і тим самим забезпечували наш спільний успіх.

ПЕРЕВАГИ ГРУПИ

Будівельна група “МАКСИМУС”  має такі переваги в порівнянні з нашими конкурентами:


КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНІСТЬ

 1. Багаторічний досвід на будівельному ринку.
 2. Індивідуальний підхід до кожного замовника і об’єкту.
 3. Максимальний рівень оперативності.
 4. Відкритість до наших клієнтів і прозорість ведення бізнесу.
 5. Офіційні гарантії якості, контролю відповідності стандартам і технічним нормам.
 6. Професійний і досвідчений колектив.
 7. Поетапний сервісний та інформаційний супровід.

 
ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕКТИВ

Співробітники Будівельної групи “МАКСИМУС”  – основа її зростання і розвитку. У членах колективу ми цінуємо професіоналізм, ініціативність і відповідальне ставлення до справи, висуваємо високі вимоги до знань та рівня професійної підготовки кожного. В нашому колективі активно підтримується традиція наставництва, передачі знань молодим колегам. У Будівельній групі “МАКСИМУС”  – талановиті люди, які прагнуть до професійного росту, готові розділяти і дотримуватися правил роботи в стабільному розвитку організації.