Партнерство

ПАРТНЕРСТВО ЯК МОЖЛИВІСТЬ РОЗВИТКУ

Ми цінуємо довіру, яку виявляють до нас партнери, і завжди намагатимемось виправдовувати її. Завдяки координації, кооперації та співпраці, ми не тільки реалізовуємо наші проєкти, але й разом справедливо отримуємо винагороду.

Для кожного замовника ми обіцяємо не тільки індивідуальний підхід і конкурентоспроможну ціну, але й відкритість у формуванні кошторисів, підготовці проєктів, виконанні робіт та наданні інших будівельних послуг. Ми приділяємо особливу увагу культурі будівельно-монтажних робіт, а також гарантуємо професійність, своєчасність і відповідальний підхід до будівництва. Ви будете приємно здивовані рівнем оперативності та гарантією якості нашої роботи. Для БУДІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ «МАКСИМУС» замовник та його побажання завжди на першому місці.

БУДІВЕЛЬНА ГРУПА «МАКСИМУС»  виконує виплату комісійних архітекторам та/або архітектурним студіям за переданих клієнтів та/або об’єктів будівництва.


Сума комісійних – це 5% від узгодженої кошторисної вартості об’єкта, який надав архітектор (студія).


УМОВИ СПІВПРАЦІ:

З архітектором (студією)  компанія БУДІВЕЛЬНА ГРУПА «МАКСИМУС» укладає Договір про надання посередницьких послуг в сфері будівництва та/або проєктування.


Сума комісійних виплачується архітектору (студіЇ) відповідно до угоди Договору, за умови підписання Договору між компанією БУДІВЕЛЬНА ГРУПА «МАКСИМУС» та замовником.

Припустимо таку ситуацію: Ви працюєте, у Вас є вільний час та інформація про будівельні об’єкти і, найголовніше, бажання заробляти більше. Якщо це так, тоді наш сайт – це саме те, що Вам потрібно. Посередництво при проведенні будівельних та ремонтних робіт відноситься до числа прибуткових заходів, і при одночасному поєднанні зі своїм основним видом діяльності дає можливість заробляти чималі кошти.


ПОСЕРЕДНИКИ МОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ В ТАКИХ НАПРЯМКАХ:

  1. Комісійні від кошторисної вартості об’єкта будівництва або проєктування, який надав посередник.

Комісійні в даному випадку – це оплата посереднику в розмірі 5% від кошторисної вартості об’єкта будівництва або проєктування.

  1. Комісійні від різниці сум будівельних матеріалів – це, з одного боку, сума в кошторисі компанії і, з іншого – сума товару в накладній, наданій посередником.

Комісійні в даному випадку – це оплата посереднику в розмірі 20% від різниці кошторисної вартості матеріалів компанії та матеріалів посередника.

  1. Винагорода від залучення будівельних бригад.

Це одноразова виплата. Сума винагороди залежить від кваліфікації, досвіду та рівня виконання робіт.


УМОВИ СПІВПРАЦІ:

З посередником компанія БУДІВЕЛЬНА ГРУПА «МАКСИМУС» укладає Договір про надання посередницьких послуг у сфері будівництва. Сума комісійних виплачується посереднику відповідно до угоди Договору, за умови зарахування суми замовника на розрахунковий рахунок компанії, за Договором, укладеним між компанією та замовником. Комісійні посереднику виплачуються протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати зарахування коштів на розрахунковий рахунок компанії в рахунок оплати за Договором з посередником.

Якщо Ви є керівником ділянки, виконробом або бригадиром, і у вас є кваліфікований колектив виконавців будівельно-монтажних, загальнобудівельних та оздоблювальних робіт, тоді БУДІВЕЛЬНА ГРУПА «МАКСИМУС» готова розглянути Ваше працевлаштування на спеціальних умовах і з фінансовою винагородою для керівника підрозділу.

Ви можете запропонувати БУДІВЕЛЬНІЙ ГРУПІ «МАКСИМУС»  конкурентноспроможні будівельні матеріали, і вони мають бути дешевшими, ніж ті, що використовує ГРУПА.


У цьому випадку Ви маєте право розраховувати на фінансову винагороду у розмірі 20% від різниці кошторисної вартості будівельних матеріалів БУДІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ «МАКСИМУС» і матеріалів постачальника.

Це заробіток, пов’язаний з активним пошуком клієнтів та/або будівельних об’єктів. Це партнерство, яке виходить з бажання підвищити свій матеріальний добробут.


Якщо це так, тоді наш сайт – це те, що Вам потрібно.


Майбутньому ТП потрібно володіти рядом психологічних і ділових якостей:

  1. Здатність шукати та знаходити унікальну інформацію про будівельні об’єкти, яка малодоступна великому колу користувачів. Вміти знайти будівельну інформацію чи майданчик, що можуть бути корисними для нашої компанії. Це підвищує шанси стати відмінним ТП.
  2. Комунікативні навички та креативний підхід до справи.
  3. Здатність до самопіару й просуванню будівельних послуг. Якщо ТП здатний домовитися із замовником про взаємовигідну співпрацю, тоді ймовірність успішного бізнесу збільшується.
  4. Підвищена наполегливість і стійкість до стресів.


БУДІВЕЛЬНА ГРУПА «МАКСИМУС» розробила прогресивну мотивацію для ТП, яка дасть змогу майбутнім ТП задовольнити усі свої матеріальні бажання.


УМОВИ СПІВПРАЦІ:

З ТП БУДІВЕЛЬНА ГРУПА «МАКСИМУС» укладає трудовий Договір. Сума заробітної плати та її мотиваційна частина виплачується ТП відповідно до угоди Договору та схеми мотивації, за умови зарахування суми замовника за Актом виконаних робіт на розрахунковий рахунок компанії БУДІВЕЛЬНА ГРУПА «МАКСИМУС», за Договором, укладеним між компанією та замовником.

Заробітна плата посереднику виплачується згідно правил розкладу виплати заробітної плати, які встановлені в БУДІВЕЛЬНІЙ ГРУПІ «МАКСИМУС».