Політика

ПОЛІТИКА ГРУПИ “МАКСИМУС”

Завдяки багаторічному досвіду надання рішень з управління, організації, реалізації та оптимізації в галузі будівництва, МАКСИМУС” виробив свою політику на будівельному ринку України.

Політика якості

Знаючи очікування наших клієнтів і працюючи відповідно до специфікацій і стандартів, ми будемо прагнути досягати кращих результатів.


Основоположні принципи, на які спирається політика групи:

  • працювати ефективно і прагнути до досконалості;
  • рухатися вперед відповідно до принципу безперервного розвитку;
  • бути відповідальними за якість від керівника й до працівника;
  • підвищувати вміння через отримання освіти;
  • працюючи в команді, заохочувати згоду, ефективність і творення.


Наші цілі щодо якості: усувати скарги клієнтів, мінімізувати переробки, збільшуючи ефективність роботи і знижуючи її собівартість.

Екологічна політика

Співпрацюючи з державними інстанціями і вибудовуючи відносини із суспільством, ми прагнемо слідувати високому стандарту у всіх наших починаннях, спрямованих на захист довкілля у світлі моральних цінностей відповідно до національного та міжнародного законодавства.

 

Головним принципом нашої групи, як одного з лідерів будівельного сектору, є запобігання втрат під час вибору технологій, використання матеріалів, енергії, природних ресурсів, створення та експлуатації будівельних майданчиків.

 

Ми забезпечуємо постійний розвиток системи екологічного менеджменту, визначаючи щороку нові перспективи, у яких фактор довкілля ставимо на перше місце.

Політика в галузі охорони праці та виробничої безпеки

Під час виконання будівельних робіт головними завданнями є захист здоров’я, безпека працівників і поліпшення умов праці, тому ми:


  1. Усуваємо ризики заподіяння шкоди здоров’ю та безпеці працівників або знижуємо його до мінімального рівня.
  2. Слідуємо всім законам і нормативним актам у сфері забезпечення охорони праці та виробничої безпеки.
  3. Організуємо для всіх працівників спеціальне індивідуальне навчання з метою інформування про їхню відповідальність у питаннях охорони праці.
  4. Періодично переглядаємо політику охорони праці та виробничої безпеки, а також постійно покращуємо стандарти безпеки.

Політика відносно людських ресурсів

Ми з вами — партнери

Завдяки нашим працівникам, які вірять у нас і в себе, ми можемо досягати ще більших успіхів. Ми об’єднуємо наші зусилля, тому що знаємо — між існує надійний партнерський зв’язок.

 

Ми піклуємося про наших працівників

На першому місці для нас стоїть здоров’я й безпека наших працівників. Без жодних обмежень ми несемо відповідальність за забезпечення їхнього захисту.

 

Ми віримо в командну роботу

Кожен побудований нами об’єкт — це результат ідеально злагодженої командної роботи. Ми сильні, завдяки нашим працівникам, які пра Будівельна група «МАКСИМУС»гнуть працювати краще.