Обов’язки

ОБОВ’ЯЗКИ ГРУПИ “МАКСИМУС”

Будівельна група “МАКСИМУС”  усвідомлює, що бізнес, крім здобування дивідендів — репутаційних, іміджевих, фінансових, мусить мати обов’язки щодо спільноти, довкілля, безпеки та розвитку.

ІННОВАЦІЇ

Інновації забезпечують ефективність проєктів, безпечніші робочі умови, економію часу та зменшення витрат. Впровадження нових будівельних технологій, вдосконалення існуючих процесів та застосування нових систем організації роботи є невід’ємною частиною наших будівельних послуг. Ми постійно шукаємо нові шляхи вдосконалення сервісу та рішень за рахунок інвестицій і розвитку. Впровадження інноваційних способів роботи над будь-яким будівельним проєктом сприяє майбутньому розвитку будівельної галузі.

СПІВПРАЦЯ

Заохочення до спільної робочої культури є основоположним у створенні сильної і продуктивної команди. Співпрацюючи із субпідрядниками, проєктантами, постачальниками товарів та послуг, що реалізують проєкт, означає створення цінностей, спільних цілей та процесів, що є важливим чинником у забезпеченні успішного виконання проєкту. Співпраця сприяє підвищенню продуктивності інновацій та комунікацій, одночасно забезпечуючи зменшення ризиків, витрат та оптимізацію управлінських рішень.

ВЗАЄМОДІЯ ЗІ СПІЛЬНОТОЮ

Взаємодія зі спільнотою, на території якої ми будуємо, є ключовим пріоритетом. Відносини з громадами є важливими для нас. Ми як генпідрядна компанія перші заходимо на об’єкт і останніми його залишаємо, освоюючи весь життєвий цикл проєкту. Усі будівельні проєкти мають величезний вплив на місцеву територію. Тому залучаючи місцеву громаду, спілкуючись та працюючи з нею, ми зводимо нанівець можливість негативного впливу та зриву будівельного процесу, а також додаємо позитиву, дослуховуючись до ініціатив і враховуючи можливості спільноти.

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я, БЕЗПЕКА І БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Охорона здоров’я, безпека та добробут людей є важливою умовою, вирішуваною на всіх будівельних майданчиках України, які є зонами високого ризику і можуть створювати небезпеку для життя. Як роботодавець ми несемо відповідальність за забезпечення належної безпеки для нашої робітників та зацікавлених у проєкті сторін. Тому застосовується найкраща практика мінімізації ризиків. У нас практично відсутні аварії, що демонструє надійний підхід до охорони здоров’я, безпеки та добробуту людей на наших робочих місцях.

ОХОРОНА ДОВКІЛЛЯ

Стале будівництво та найкраща практика управління довкіллям є основоположним фактором для зменшення потенційних наслідків, які може мати будівельна діяльність на нашій планеті. Наш підхід до сталого розвитку полягає в тому, щоби забезпечити найменший вплив на довкілля нашої будівельної діяльності. Це скеровується прийнятою системою управління навколишнім середовищем, яка визначає процедури та пом’якшувальні процеси, щоби забезпечити мінімізацію впливу на довкілля.

НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК

Ми визнаємо необхідність постійного розвитку персоналу і прагнемо до підвищення рівня знань та умінь наших працівників, забезпечуючи усунення недоліків та набуття ними нових навичок. Тому ми  вкладаємо великі кошти у навчання та розвиток усього персоналу. Наш підхід фокусується на тому, щоби бути спроможними пропонувати найкращий якісний персонал у всіх наших проєктах.